|

Nakon uspješnih singlova ‘Potpisujem’ i ‘Ako nije prekasno’ s kojima je započeo suradnju s diskografskom kućom HIT Records, ali i osvojio srca brojne publike, Petar Dragojević na radost mnogih pripremio je novo glazbeno iznenađenje, singl ‘Pismo moja’. Singl govori o ljubavi prema pjesmi koja u najtežim trenucima pomaže čovjeku, stiže iz radionice Roka Mijića koji je zaslužan za glazbu i tekst, a aranžman je djelo Lea Škare.
Spomenutim novim singlom Petar Dragojević debitirat će na 18. Večerima dalmatinske šansone u Šibeniku, koje se održavaju 21. i 22.08.
Uoči nastupa na festivalu u Šibeniku, Petar je otkrio, ‘Velika mi je čast biti prvi puta na 18. Večerima dalmatinske šansone u Šibeniku i predstaviti pjesmu s mirisom Dalmacije. Pjesma ‘Pismo moja’ dalmatinskog je štiha s modernim, talijanskim aranžmanima Lea Škare, na glazbu i tekst Roka Mijića.’
Singl ‘Pismo moja’ poslušajte na službenom YouTube kanalu HitRecords Discography https://youtu.be/EboT7Qn3Yjw
Autor glazbe i teksta: Roko Mijić Autor aranžmana: Leo Škaro Glazbeni producent: Leo Škaro
Foto: John Pavlish
Aleksandra Nasković Voditelj odjela promocije i odnosa s javnošću Hit Records d.o.o. Radnička cesta 54 10 000 Zagreb tel. +385 1 6689 531, fax. +385 1 6689 535 mob. +385 99 3172 493 e-mail:aleksandra.naskovic@hitrecords.hr www.hitrecords.hr
|